O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Son paslarda dikkatli olsaydık.."

Çalımbay: "Son paslarda dikkatli olsaydık.."
Çalýmbay: "Son paslarda dikkatli olsaydýk.."

Rıza Çalımbay, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile çok güzel bir maç yaptıklarını belirtti, Hayrettin hakkında konuştu..

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile 1-1 berabere kaldıkları 90 dakikanın ardından çok güzel bir maç yaptıklarını belirtti. 


İki takımın da kazanmak için sahaya çıktığını kaydeden Çalımbay, ''Biz son paslarda biraz daha dikkatli olsaydık, buradan galibiyetle ayrılabilirdik. İstanbul Büyükşehir Belediyespor iyi bir takım, iyi bir kadrosu var. Ligde alınan her puan çok çok önemli. Ligin ilk yarısında önümüzde son bir maçımız var. O maçı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz'' diye konuştu. 

 


-Hayrettin sakatlandı- 
Çalımbay, karşılaşmanın 75. dakikasında sakatlanarak yerini Ziya Erdal'a bırakan tecrübeli futbolcuları Hayrettin Yerlikaya'nın durumunun çekilecek MR'dan sonra belli olacağını bildirdi. 
Sivassporlu futbolcu Erman Kılıç da bugün takım olarak iyi mücadele ettiklerini anlatarak, ''Mücadelelerinden dolayı tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bugün iki takımın mücadelesi iyiydi fakat hakem buna ayak uyduramadı. Verilmeyen penaltımız vardı. Hasagic'in de pozisyonu kırmızı kart olmalıydı'' ifadelerini kulandı. 
Kadir Bekmezci ise takım olarak iyi bir mücadele sergiledikleri karşılaşmayı kazanamadıkları için üzgün olduklarını dile getirdi


Haber Galerisi

Image #477
58zarali 12/18/2011 682 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %