O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Takımımızda Eskişehir Mesaisi Başladı

Takımımızda Eskişehir Mesaisi Başladı
Takýmýmýzda Eskişehir Mesaisi Başladý

Spor Toto Süper Lig’in 2. hafta maçında evinde Eskişehirspor’u konuk edecek futbol A takımımızda hazırlıklar bu akşam başladı.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde 1 saat 30 dakika süren antrenman düz koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Ardından 3 grup halinde 5’e 2 pas çalışması yapan Yiğidolarımız antrenmanın ana bölümünde ise 2 grup halinde yarı sahada çift kale yaptıktan sonra antrenmanı tamamladı.
 
Antrenmanda Adanaspor maçında sakatlanan Ricardo Pedriel Suarez'in yanı sıra Kerim Zengin takımdan ayrı olarak düz koşu yaparken, Tomas Rada ve Karabükspor maçında sakatlanan Faty çalışmalarda yer almadı.
Futbol A takımımız yarın saat 18:00’de kulüp tesislerinde A2 takımımız ile bir hazırlık maçı yapacak. Bu maçta forma giymeyecek futbolcularımız ise saat 11:00’deki antrenmanda yer alacak.
 
Öte yandan Sivas Vali Yardımcısı Kemal Şahin yarın (14 Eylül 2011 Çarşamba) saat 10:45’te kulüp tesislerine gelerek Yönetim Kurulumuzu ziyaret edecek.

Haber Galerisi

Image #432
RECEP_YUKSEL 09/13/2011 769