O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

K. Karabükspor İle 3. Randevu

K. Karabükspor İle 3. Randevu
K. Karabükspor İle 3. Randevu

K. Karabükspor ile Sivasspor'umuz yarın Süper Lig'de tarihlerinde 3’üncü kez karşı karşıya gelecekler.

Yarın (11 Eylül 2011 Pazar) Spor Toto Süper Lig’in ilk hafta karşılaşmasında Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak olan Futbol A Takımımız Süper Lig’de tarihinde rakibi ile üçüncü kez karşı karşıya gelecek.

İki takım Süper Lig’de ilk kez 2010 - 2011 sezonunda 20 Kasım 2010 Cumartesi günü Spor Toto Süper Lig’in 13. hafta karşılaşmasında Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda karşı karşıya gelmişler, bu maçı takımımız 5-1 kazanarak Süper Lig tarihinde en farkı skorunu elde etmişti. Bu maçta Sivasspor’umuzun gollerini Cihan Yılmaz, Mehmet Yıldız ve Pedriel Suarez (3) atarken, Karabükspor’un tek golünü Şenol Akın kaydetmişti.
İki takımın 2’nci randevusunda ise gülen taraf K. Karabükspor oldu. 2010-2011 sezonunun 2’nci yarısında oynanan karşılaşmayı K. Karabükspor 2-1 kazanmış, bu maçta Sivasspor’umuzun tek golünü Eneramo atarken, K. Karabükspor’un gollerini ise Emenike ve Birol Hikmet kaydetmişti.
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre karşılaşma anında Karabük’te hava sıcaklığının 27 derece ve bulutlu olması bekleniyor.
K. Karabükspor ile Sivasspor'umuz arasında 11 Eylül 2011 Pazar günü saat 17:30'da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda oynanacak Spor Toto Süper Lig 1. hafta maçında Serkan Çınar görev alacak. Çınar’ın yardımcılıklarını Orkun Aktaş ve Mustafa İspiroğlu yapacak. 4. hakem ise Mesut Çakır.

Haber Galerisi

Image #427
RECEP_YUKSEL 09/10/2011 728