O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Morten Nicolas Rasmussen Sivasspor'da

Morten Nicolas Rasmussen Sivasspor'da
Morten Nicolas Rasmussen Sivasspor'da

 
Resmi internet sitesine açıklamada bulunan yeni transferimiz Morten Nicolas Rasmussen, 2010 yılı ocak ayından Celtic’e transfer olduğunu, ardından kiralık olarak başka takımlarda oynadığını ve transferin sezonunun son gününde Sivassor’umuza transfer olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Celtic takımında pek fazla oynama fırsatı bulamıyordum. Ben sürekli oynamak, kalitemi göstermek isteyen bir futbolcuyum. Sivasspor’dan teklif geldiğinde çok mutlu oldum. Çünkü burada oynayıp kendimi göstereceğime inanıyorum. Bu yüzden de buraya transfer oldum.”
 
Taraftarlarımızın sahada savaşan bir futbolcu izleyeceğini söyleyen Morten Nicolas Rasmussen: “Ben bir forvet oyuncusu olarak ceza sahasında stoperler ile mücadele etmeyi seven bir futbolcuyum. Taraftarlarımız ben çok fazla mücadelemi izleyecek. Kafa toplarındaki hakimiyetime de güveniyorum. İleri uçta oynayan arkadaşlarımla bitirici vuruşlar yapacağıma inanıyorum. Taraftarlarımız bunları çok sık görecek. Sivasspor’un başarısı için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Gollerimle bu takıma katkıda bulunacağım.” dedi.
 
Öte yandan Morten Nicolas Rasmussen yeni sezonda 13 numara ile sahaya çıkacak.

Haber Galerisi

Image #422
RECEP_YUKSEL 09/05/2011 1,596