O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Federayona Tepki

Federayona Tepki
Federayona Tepki

news: sivasspor_federasyona_tepkili.jpgTürkiye Futbol Federasyonu'nun çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor maçını 1-0 olarak tescil etmesine Sivasaspor yönetimi tepki gösterdi. Kararın Tahkim Kurulu'na taşınacağı açıklandı.

Federasyon Başkan Vekili Lutfi Arıboğan'ın karşılaşmanın tescili ile ilgili açıklamalarını kulüp binasında televizyondan takip eden Sivasspor Yönetim Kurulu daha sonra yazılı bir açıklama yaptı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Siyasetin topyekün olaya müdahale edip, ilk defa bir konuda aynı fikirde olmaları ülkemiz adına sevindiricidir. Dileriz bu performanslarını diğer ülke sorunlarında da tekrarlarlar. Bizim endişemiz, 'Diyarbakır kesinlikle küme düşmemeli' söylemlerinin bundan sonra ki kalan karşılaşmalarda hakemi, federasyonu, rakip takımları ve taraftarları çok etkiyecek olması ihtimalidir. Futbol Federasyonu'nun aldığı bu karara saygı duymakla birlikte hukuki süreç de başlayacaktır. Alınan bu karar Türk futbolunu daha da karmaşık hale getirecektir" denildi. Sivasspor yönetim kurulu bu kararı Tahkim Kurulu'na taşıyacaklarını, sonuç çıkmaz ise UEFA nezdinde girişimde bulunacaklarını duyurdu.


Haber Galerisi

Image #4
58zarali 03/20/2010 1,178 2 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

2 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
 • 58zarali
  58zarali
  bir takımın çıkardığı rezilliğe bakın keşke ankaraspor olsaydıda bunlar direkmen düşselerdi
  - 03/20/2010
 • altuntas58
  altuntas58
  [b] Devletin zirvesinden ayrımcılığı cifte standartın bariz örneğini herkes gördü bu ülkede haktan adaletten söz etmek mümkünmü?[/b]
  - 03/26/2010
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %