O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Yiğidolarımızın Sağlık Durumu

Yiğidolarımızın Sağlık Durumu
Yiğidolarýmýzýn Sağlýk Durumu

Sivasspor’umuzun dün oynanan ve Adanaspor’u 3-2 mağlup ettiği karşılaşmada sakatlanan futbolcularımız Ricardo Pedriel Suarez ve Kıvanç Karakaş’ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı.

Sivasspor’umuzun Adanaspor ile dün oynadığı hazırlık maçında yüzüne aldığı darbeden sonra maça devam edemeyerek Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılan golcü futbolcunumuz elmacık kemiğinde çeşitli kırıklar olduğu açıklandı. 

Cumhuriyet Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümünde tedavi altına alınan Bolivyalı futbolcumuzu bu sabah saatlerinde Kulübümüz Başkan Vekili Erdal Sarılar, As Başkanlarımız Faruk Taşseten ve Mehmet Ali Topal ziyaret etti. 

Ziyaret sırasında Plastik Cerrahi Uzmanı Semra Nergiz ile görüşen Başkan Vekilimiz Erdal Sarılar Pedriel Suarez’in son durumu hakkında bilgi aldı. Karşılaşma sırasında rakip takım oyuncusu ile çarpışan Pedriel’in sağ elmacık kemiğinde kırıklar oluştuğu, yüzünde oluşan ödemin geçtiği taktirde son yapılacak kontrollerin ardından bugün ameliyata alınacağını açıkladı. Ardından Pedriel’in tedavi gördüğü odaya geçen Sarılar, bir süre Pedriel ile sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra golcü futbolcunun tedavisi ile bizzat ilgileneceğini söyledi. Pedriel ise ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek yöneticilerimize teşekkür etti.
 
Pedriel Suarez’in ameliyatın ardından 1 hafta sonra düz koşulara başlayacağı, 3-4 hafta içinde de oynayabilecek seviyeye geleceği açıklandı.
 
Adanaspor maçında sakatlanan diğer futbolcumuz Kıvanç Karakaş’ın ise ciddi bir sakatlığının bulunmadığı, oynamasına engelleyecek bir sıkıntısının olmadığı açıklandı.
 
Değerli oyuncumuza geçmiş olsun der, bir an önce golleriyle takımımıza geri dönmesini temenni ediyoruz.

 


Haber Galerisi

Image #415
RECEP_YUKSEL 08/28/2011 1,091