O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Çalımbay: Fikstür Herkese Hayırlı Olsun

Çalımbay: Fikstür Herkese Hayırlı Olsun
Çalýmbay: Fikstür Herkese Hayýrlý Olsun

Sivasspor Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay antrenman öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada fikstürün herkes için

Ligin bu sezon farklı olacağını ifade eden Çalımbay: “Play-Off Belki büyük bir heyecan katacak. Tüm takımlar bu sistemle birlikte hedef koydular. 9’uncu sıradan sonraki takımlar için lig bitecek. Bizim de hedefimiz ilk 8’e girmek olacak. İlk oynayacağımız Karabükspor maçı bizim için önemli olacak. Kazanmak için oynayacağız. Sezonun ilk maçını evimizde oynamak isterdik ama önemli olan orada da galip gelmek. Kazanacak gücümüz de var” dedi.
 
Yeni sezona için hazırlık döneminin devam ettiğini bu dönemde hazırlık maçları yapacağımızı söyleyen Çalımbay: “Hazırlık maçlarında alacağımız skorların önemli olmayacak. Lig başlamadan tüm takımın hazır hale gelmesi gerekiyor. Zor bir lig yaşayacağız. Fikstür her şey önce herkese hayırlı olsun” ifadesini kullandı.
 
Antrenman Günlüğü
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren tesislerinde sürdüren Sivasspor’umuzda antrenman öncesi eski hakemler tarafından futbolcularımıza, futbolda değişen bazı kurallar hakkında bilgi verildi.
 
Konferansın ardından Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Antrenmana sakatlığı devam eden Kerim Zengin katılmazken, Tomas Rada düz koşunun ardından antrenmanı tamamladı.
 
Düz koşu ile başlayan antrenman, çeşitli ısınma hareketleri ve 5’e 2 yapılan top kapma çalışması ile devam etti. Yiğidolarımız antrenmanın ana bölümünde ise çift kale maç yapıldıktan sonra, açma germe hareketleri ile çalışmaları tamamladı.
 
Antrenmanı As Başkanımız Faruk Taşseten ve Ömer Oğuzhan Seper’te takip etti.
 
Futbol A takımımız yarın yapacağı çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.
 
Öte yandan Sivasspor'umuz ile Adanaspor cumartesi günü 4 Eylül Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Saat 21:00’de başlayacak karşılaşmayı futbol severler ücretsiz olarak izleyebilecek.

hayırlı olmasını diledi.


 


Haber Galerisi

Image #412
RECEP_YUKSEL 08/26/2011 994