O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Takımda bir güven sorunu var

Takımda bir güven sorunu var
Takımda bir güven sorunu var

Sivasspor başında ilk resmi maçına çıkan teknik direktör Muhsin Ertuğral, futbolcular üzerinde güven eksikliği bulunduğunu ifade ederek, "Gol yedikten sonra bütün futbolcularım başlarını öne eğmişti. Takımda bir güven sorunu var. Bunu aşmamız gerekli" dedi!

Sivasspor başında ilk resmi maçına çıkan teknik direktör Muhsin Ertuğral, futbolcular üzerinde güven eksikliği bulunduğunu ifade ederek, "İlk devrede iyiydik. Top kapmada ve hücuma çıkmada başarılıydık. Kahe'yi iyi kapattık. İkinci yarıda ise çok kolay top kaybettik. Savunmanın arkasına sarkamadık. Gol yedikten sonra bütün futbolcularım başlarını öne eğmişti. Takımda bir güven sorunu var. Bunu aşmamız gerekli" diye konuştu.

Sivassporlu futbolcular İbrahim Şahin ve Uğur Kavuk, karşılaşmanın ilk yarısında kendilerinin, ikinci yarıda ise Gençlerbirliği'nin iyi oynadığını belirterek, sahadan mağlubiyetle ayrıldıkları için üzgün olduklarını söyledi.
58zarali 03/19/2010 1,151 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %