O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Takımımız Dayanıklılık Çalıştı

Takımımız Dayanıklılık Çalıştı
Takýmýmýz Dayanýklýlýk Çalýştý

Yeni sezon hazırlıkları için Sivas’ta toplanan kırmızı beyazlı ekibimiz çalışmalar devam ediyor.

 

Cumartesi günü sezon açılış maçında Sırbistan temsilcisi FK Rad Belgrad ile karşılaşan ve ardından Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay tarafından 1 gün izin verilen takımımız bu akşam saatlerinde tesislerimizde yaptığı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına devam etti.
 
Yardımcı antrenörümüz Bülent Albayrak yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana İstanbul’da tedavisi devam eden Kerem Zengin’in yanı sıra Faty, Diallo, Rada, Hayrettin Yerlikaya katılmazken, Çek futbolcu Milan Cerny fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı olarak çalıştı.
 
Antrenman düz koşu ile başladı. Ardından ısınma hareketleri ve 5’e 2 tek pas çalışması yapan kırmızı beyazlı ekibimiz daha sonra dayanıklılık koşularının ardından, yarı sahada çift kale maçla günü tamamladı.
 
Sivasspor'umuz yarın sabah saat 10:00’da yapacağı antrenmanın ardından 13:30’da Ankara’da düzenlenecek turnuva için bu şehre hareket edecek.

Haber Galerisi

Image #400
RECEP_YUKSEL 08/09/2011 912