O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Akşam İdmanından Notlar

Akşam İdmanından Notlar
Akşam İdmanýndan Notlar

Yeni sezon hazırlıklarına Sivas’ta günde çift antrenmanla devam eden Sivasspor’umuzda hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.
Antrenmana sakatlıkları devam eden Kerim Zengin ve Faty katılmazken, Çek futbolcumuz Milan Cerny fizyoterapist Fatih Aydın eşliğinde takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı.
Kulüp tesislerimizde saat 18:30’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenmanda yardımcı antrenörlerimiz Bülent Albayrak, Cengiz Birgen, Kenan Oktay ve Orhan Kaynak hazır bulundu.

Takım kalecilerimiz Atilla Koca, Milan Borjan ve Nihat Şahin keleci antrenörü Cengiz Birgen eşliğinde takımdan ayrı olarak çalıştı.
Isınma hareketleri ile başlayan antrenman, 5’e 2 tek top pas çalışması ile devam etti. Ardından dar alanda takım halinde pas çalışması yapan kırmızı beyazlı ekibimiz, yarı sahada çift kale maçın ardından antrenmanı tamamladı.

Antrenmanı Kulübümüz As Başkanı Faruk Taşseten’de takip etti.
Sivasspor'umuz yarın (4 Temmuz 2011 Perşembe) sabah 09:00’da ve akşam 18:30’da yapacağı çift antrenmanla çalışmalarını sürdürecek. Antrenman taraftara ve basına açık olacak

Haber Galerisi

Image #395
RECEP_YUKSEL 08/04/2011 950