O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Cumartesi Günü 4 Eylül'de Buluşuyoruz

Cumartesi Günü 4 Eylül'de Buluşuyoruz
Cumartesi Günü 4 Eylül'de Buluşuyoruz

Yeni sezon hazırlıklarına tesislerimizde devam eden takımımız, cumartesi günü Sırbistan’ın FK Rad Belgrad takımıyla karşılaşacak.

Bolu ve Avusturya kampının ardından çalışmalarına Vali Lütfullah Bilgin Tesisleri’nde günde çift antrenman yaparak devam eden kırmızı beyazlı ekibimiz, Sivas’taki ilk hazırlık maçında Sırbistan’ın güçlü ekiplerinden FK Rad Belgrad ile karşılaşacak. Sivasspor’umuzun bu sezon kadrosuna kattığı kaleci Milan Borjan’ın eski takımı olan FK Rad Belgrad takımıyla yapılacak karşılaşma cumartesi (6 Ağustos 2011) günü saat 21:00’de başlayacak. 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmayı taraftarlarımız ücretsiz olarak izleyebilecek.
 
2010-2011 sezonun sona ermesinin ardından, 76 gün sonra yeni transferlerimizle birlikte yeniden taraftarımızla buluşmanın heyecanı içinde olan futbol A takımımıza bu zorlu mücadelede destek vermek için tüm taraftarımızı stadyumumuza devam ediyoruz.

Maç: Sivasspor & FK Rad Belgrad

Tarih: 6 Ağustos 2011 Cumartesi

Saat: 21:00

Stat: Sivas 4 Eylül Stadyumu

Bilet Fiyatları: Ücretsiz

Haber Galerisi

Image #394
RECEP_YUKSEL 08/04/2011 960