O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Takımımız 1 Ağustos'ta Toplanıyor

Takımımız 1 Ağustos'ta Toplanıyor
Takýmýmýz 1 Ağustos'ta Toplanýyor

Avusturya kampını tamamlayan kırmızı beyazlı ekibimiz, bu sabah yurda döndü.

Avusturya kampını tamamlayan kırmızı beyazlı ekibimiz, bu sabah yurda döndü.

Yeni sezon hazırlıklarının 2. etabı olan Avusturya kampını tamamlayan Sivasspor'umuz yurda döndü. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Spor Toto Süper Lig’ini 9 Eylül 2011 tarihine erteleme kararının ardından, takımımıza 1 Ağustos 2011 tarihine kadar izin verdi. Futbol A Takımımız yeni sezon hazırlıklarına 1 Ağustos Pazartesi günü saat 18:00’de Sivasspor Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.
 
Öte yandan Sivasspor’umuzda 2011-2012 sezonunda Sivas 4 Eylül Stadı'nda oynayacağı resmi müsabakalar için kombine kart satışlarına devam ediliyor. Kombine kart satışları Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi yanındaki Sivasspor Bilet Satış Gişesi'nde devam ediyor. İsteyen taraftarlarımız Maraton Tribün kombine kartlarını kredi kartına 5 taksitle satın alabilecekler.
 
Yeni sezonda kombine kart fiyatları ise şöyle:
 
Maraton: 250 TL (Kredi kartına 5 taksit imkanı)
 
Protokol B: 600 TL
 
Protokol A: 1.000 TL
 
Vip B: 400 TL 

Haber Galerisi

Image #389
RECEP_YUKSEL 07/26/2011 795