O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Sivasspor 3-1 Pas Giannina

Sivasspor 3-1 Pas Giannina
Sivasspor 3-1 Pas Giannina

Sivasspor'umuz, Avusturya’da karşılaştığı Yunanistan temsilcisi Pas Giannina’yı 3-1 mağlup etti.

Yeni sezon hazırlıkları için Avusturya’da bulunan takımımız kampın son gününde Yunanistan Lig’ine bu sezon çıkan Pas Giannina ile karşılaştı. İlk yarısında gol sesi çıkmayan mücadelede, Sivasspor'umuz 2. yarıda bulduğu gollerle karşılaşmayı 3-1 kazandı. Çok sayıda taraftarımız maçı izlerken 90 dakika boyunca takımımıza destek verdiler. Yiğidolarımızın golleri Eneramo, Mehmet Nas ve Murat Akça’da gelirken, Pas Giannina’nın tek golü ise Cuevas De Vicente’den geldi.

Sivasspor’da forma giyen oyuncular: Nihat Şahin, Uğur Kavuk, Navratil, Murat Akça, Hayrettin Yerlikaya, Kadir Bekmezci, Erman Kılıç, Rada, Cihan Özkara, Cihan Yılmaz, Eneramo, Muhammed Ali, Kıvanç Karakaş, Mehmet Nas, Sandro Mendonça, Burçağ Başel.

PAS Giannina: Tampasis, Economou, Andralas, Lila, Ntasios,, Kotsios Michael Villa, Tzanis Besera, Fegkrous, Tzimopoulos, Hutu, Margaritis, Kate, Patsatzoglou, Kyriakos Georgiou, Cuevas De Vicente


Haber Galerisi

Image #388
RECEP_YUKSEL 07/26/2011 931