O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Rakibimiz Panathinaikos

Rakibimiz Panathinaikos
Rakibimiz Panathinaikos

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya sürdüren Sivasspor'umuz ilk hazırlık maçını Yunanistan temsilcisi Panathinaikos ile oynayacak.

 

Yeni sezon hazırlıklarına Bolu’da başlayan ardından, ikinci etap çalışmalarını Avusturya’da sürdürmek için bu ülkeye giden Sivasspor'umuz, Avusturya kampının ilk hazırlık maçında Yunanistan’ın güçlü ekibi Panathinaikos ile karşılaşacak. Avusturya kampında resmi internet sitemize açıklamada bulunan teknik direktörümüz Çalımbay: “Kamp çalışmalarımız gayet iyi bir şekilde ilerliyor. Yeni sezona iyi hazırlanıyoruz. Burada ilk maçımızda Panathinaikos ile karşılaşacağız. Hem iki kardeş ülke Türkiye ve Yunanistan için, hem de takımımız için iyi bir maç olacağına inanıyorum. Dostça bir mücadele olacak. Bu bölgede yaşayan Türk vatandaşları hem de Sivasspor taraftarlarını bu maça davet ediyorum” dedi.
 
Sivasspor'umuz ile Panathinaikos yarın (15 Temmuz 2011 Cuma) saat 18:00’de Worgl (Avusturya) Stadyumu’nda karşılaşacak.
 
Sivasspor’umuzun Avusturya kampındaki diğer hazırlık maçları ise şöyle:
 
·        Sivasspor & Lech Ponzań (Polonya)
Tarih: 19 Temmuz 2011 Salı 18:30
Stat: Hausham (Almanya)
 
·        Sivasspor & Vfb Stutgart (Almanya)
Tarih: 21 Temmuz 2011 Perşembe 19:10
Stat: Avusturya
 
·        Sivasspor & Pas Giannia (Yunanistan)
Tarih: 25 Temmuz 2011 Pazartesi 18:30
Stat: Angerberg (Avusturya)

Haber Galerisi

Image #379
RECEP_YUKSEL 07/14/2011 814