O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Türkçe Olimpiyatları Öğrencilerden Kulübümüze Ziyaret

Türkçe Olimpiyatları Öğrencilerden Kulübümüze Ziyaret
Türkçe Olimpiyatlarý Öğrencilerden Kulübümüze Ziyaret

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Türkçe Olimpiyatları'nın bir ayağı için Sivas’a gelen öğrenciler ve öğretmenleri Kulübümüzü ziyaret etti.

Kulüp tesislerimizde gerçekleştirilen ziyarette yöneticilerimiz Erdal Sarılar, Ömer Sepet, Faruk Taşseten, Uğur Akkuş, Mehmet Ali Topal’ın yanı sıra kulüp müdürü Cafer Kaplan, Tesislerden Sorumlu Müdür Nihat Karaman hazır bulundu.

 
Endonezya, Mozambik, Irak, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Arnavutluk, Bangladeş, Hindistan, Kenya, Tayland, Azerbaycan, Nepal ve Afganistan'dan gelen öğrenciler kendilerini tanıtan konuşmaları yaptıktan sonra, Azerbaycan’dan gelen 12 yaşındaki öğrenci Sequhi söylediği “Yeşil Ördek” türküsü ile herkesin büyük beğenisi topladı. Bir süre yöneticilerimiz ile konuşan öğrenciler ardından Tesislerimizi gezerek Sivasspor'umuz ve kulüp tesislerimiz hakkında bilgi alırken, tesislere hayran kaldıklarını dile getirdiler. Ziyaretin son bölümünde öğrencilere ve öğretmenlerine Sivasspor forması, atkısı hediye edildi ve hatıra fotoğrafı çekildi.
 
Olimpiyat öğrencileri bundan sonra gönüllerinin Sivasspor ile olduğunu ve sık sık Sivasspor’u takip edeceklerini söylediler.
 
Kulübümüz Başkan Vekili Erdal Sarılar ise ziyaretten çok memnun olduğumuzu söyleyerek genç öğrencilere yarışmalarda başarılar diledi.
 
Öte yandan ziyaret sırasında Ak Evler Sivasspor Camii’nin açılışı için Sivas’a gelen eski Teknik Direktörümüz Bülent Uygun ve eski takım kaptanımız Mehmet Yıldız’da kulüp tesislerimize gelerek öğrenciler ile bir süre konuşarak başarı dileklerini ilettiler ve tesislerden ayrıldılar.


Haber Galerisi

Image #370
RECEP_YUKSEL 06/17/2011 891