O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Şahin: Hedefimiz Büyük

Şahin: Hedefimiz Büyük
Şahin: Hedefimiz Büyük

Sivasspor’umuzun alt yapılardan sorumlu As Başkanı Murat Şahin kulübümüz resmi internet sitesine yaptığı açıklamada alt yapıdaki uzun vadeli hedeflerimizi açıkladı.

Bu sezon belirlediğimiz hedefe ulaştığımızı belirten Şahin: “Bu sezon alt yapıda iyi işler yaptığımıza inanıyoruz. A2 takımımızda iyi oyuncular yetiştirdik. Bunların bir kısmını tecrübe kazanmaları için pilot takımımız olan Anadolu Üsküdarspor’a gönderdik. U17 takımımız Sivas şampiyonu oldu.” dedi.
 
Geçtiğimiz sezon başında Ziya Erdal’ı, devre arasında Muhammed Ali Atam’ı A takıma kazandırdığımızın altını çizen Şahin bu sezon ise Caner Hüseyin Bay ve Burça Başel’in A takıma yükseleceklerini belirtti.
 
Bu sezon hedefimizin daha büyük olduğunu, alt yapı seçmelerinde genç ve yetenekli futbolcu adaylarını seçerek Sivasspor’a ve Türk futboluna kazandırmak olduğunu belirten Şahin şunları söyledi: “ Seçmelerimiz Sivas’ta ve İstanbul’da başlayacak. Genç futbolcu adaylarımızı seçmelere davet ediyoruz. Hem Sivasspor’umuzun geleceğine yatırım yapıp, hem de Türk futboluna yeni yetenekli futbolcular kazandırmak istiyoruz. Biz kulüp olarak seçmelere katılan genç arkadaşlarımıza elimizden gelen yardımı yapacağız. Kendine, yeteneğine güvenen herkesi İstanbul’daki ve Sivas’taki seçmelerimize davet ediyoruz”
 
Alt yapı seçmeleri için kulübümüze mail ve telefon yağdığını ve bu durumun bizleri çok mutlu ettiğini söyleyen Şahin: “Taraftarlarımızın, genç futbolcu adayların sürekli bizlere mail atması, telefonla bizlere ulaşarak alt yapı seçmelerine katılmak istediklerini söylemeleri, bize gösterdikleri ilgi Sivasspor Kulübünün ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Sivasspor Türk futbolu için önemli bir değerdir. İnsanların bunun bilincinde olması bizleri tercih etmesi camiamız için büyük gururdur. İnşallah geç yetenekli futbolcuları seçip çok daha güzel günleri göreceğimizi umuyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ile sözleşmesini 1 yıl daha uzattığımızı belirten Şahin: “Kendisi Sivasspor’a hizmet etmeyi istiyordu biz de kendisinden ve ekibinden memnunduk, sözleşmemizi bir görüşmede uzattık. Artık gelecek sezon sıkıntı yaşamak istemiyoruz. Bunun için gerekli önlemlerinizi alacağız. Sivasspor’a faydası olacak, takımımızın gücüne güç katacak transferi yapacağız. Gelecek sezon daha güçlü bir Sivasspor izleyeceğiz.” dedi.

Haber Galerisi

Image #362
RECEP_YUKSEL 06/01/2011 777