O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Jacques Faty Sivasspor'da

Jacques Faty Sivasspor'da
Jacques Faty Sivasspor'da

Sivasspor uzun zamandır temasta olduğu Senegalli 27 yaşındaki defans oyuncusu Doudou Jacques Faty ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Dün sağlık kontrolünden geçtikten sonra menajeriyle birlikte Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'la bir araya gelen Faty, Sivasspor'la 3 yıllık prensip anlaşması imzaladı.Başkan Mecnun Otyakmaz, resmi imzayı daha sonra atacaklarını ve güçlü bir kadro kurmak için yola çıktıklarını söyledi.

Fransa Birinci Futbol Ligi takımlarından Sochaux'da 3 yıldır top koşturan Jacques Faty, 6 kez Senegal milli takımında forma giydi. Sochaux'ya 2008 yılında Marsilya'dan transfer olan Faty, Sochaux'dan önce Marsilya ve Rennes takımlarının formasını giydi. Faty'nin, Sochaux'ta bu sezon forma giydiği 24 lig maçından 23'üne ilk 11'de çıktığı belirtildi.


Haber Galerisi

Image #361
58zarali 05/31/2011 5,567