O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Çalımbay ile yola devam

Çalımbay ile yola devam
Çalýmbay ile yola devam

Spor Toto Süper Ligi 4-3'lük Fenerbahçe yenilgisi ile 15'inci sırada tamamlayan Sivasspor, teknik direktör Rıza Çalımbay ile bir yıllık daha anlaşma yaptı. 
Kulüp tesislerinde Başkan Mecnun Otyakmaz ile bir görüşme yapan Rıza Çalımbay, Sivasspor ile her konuda tekrar anlaştı. Kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, "Rıza Çalımbay ile yeni sezon için 1 yıllık anlaşma daha yaptık. Hocamızın takımın başında kalması bizi sevindirdi. Bu sezon çok kötü günler geçirdik. Bu talihsiz olayı bir daha yaşamak istemiyoruz. Şimdi önümüzde yeni bir sezon var. Ve onun hazırlıklarına başlamak zorundayız. Hocamız ilerleyen günlerde yönetim kurulumuza bir rapor verecek.Bu rapor doğrultusunda gidecek ve alınacak futbolcular belli olacak. Tek hedefimiz yeni sezonda ses getiren bir takım oluşturmak. Her iki tarafada hayırlı olsun" dedi.


Haber Galerisi

Image #359
58zarali 05/25/2011 788