O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Futbolcularımız Gençlerbirliği Maçını Değerlendirdi

Futbolcularımız Gençlerbirliği Maçını Değerlendirdi
Futbolcularýmýz Gençlerbirliği Maçýný Değerlendirdi

Futbolcularımız Hayrettin ve Navratil Gençlerbirliği maçını değerlendirdi.

Hayrettin Yerlikaya: Bizim için kritik bir maçtı. Matematiksel olarak garantilemediğimiz için kazanmak zorundaydık. 4 maçlık serinini ardından son üç maçta puanlar kaybettik. İlk yarıda istekli arzulu bir Sivasspor vardı. İyi başladık ama ikinci yarıda oyunumuzu sahaya yansıtamadık. On kişi kaldıktan sonrada biraz daha defansif oynamak zorunda kaldık. Kazanamadık ama kaybetmedikte. Bir puan bizim ligde kalmamız için önemli diye düşünüyorum. Rakiplerimizin kaybetsini bekleyeceğiz.
 
Navratil: Maça iyi başladık. İyi savaştık. Golü de bulduk. İkinci yarıda tempomuz düştü. Bu nedenle golü de yedik. Ama hemen toparlanıp mücadeleye devam ettiğimiz bir anda kırmızı kartla on kişi kaldık. Kırmızı karttan sonrada çok fazla toparlayamadık.

Haber Galerisi

Image #347
RECEP_YUKSEL 04/30/2011 895