O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Çalımbay: İyi Mücadele Ettik

Çalımbay: İyi Mücadele Ettik
Çalýmbay: İyi Mücadele Ettik

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 2-1 yenen Sivasspor'umuzda, teknik direktörümüz Rıza Çalımbay, iyi mücadele ettiğimizi maçtan 3 puanla ayrıldığımızı söyledi. Çalımbay, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, iyi bir rakiple oynadığımızı belirterek, ''Maçın başından itibaren iyi mücadele ettik ve 3 puan aldık. Son 15 dakika skoru korumadan dolayı sıkıntılar yaşadık'' dedi. Kazanmak için yapılması gereken her şeyi yaptığımızı kaydeden Çalımbay, ''Bütün takımı kutluyorum. Kalan 6 maçta oynadığımız oyunun biraz daha üstüne çıkarak, ligi iyi bir şekilde bitirmek istiyoruz'' diye konuştu.

Futbolcumuz Sedat Bayrak, galibiyet serilerini 4'e çıkardığımızı belirterek, kazandığımız için mutlu olduğumuzu söyledi. Murat Sözgelmez ise bugün Sedat'ın doğum günü olduğunu belirterek, bu galibiyeti takım arkadaşına armağan ettiklerini kaydetti.

Haber Galerisi

Image #332
RECEP_YUKSEL 04/11/2011 887