O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Taraftarın Desteğini İstiyoruz

Taraftarın Desteğini İstiyoruz
Taraftarýn Desteğini İstiyoruz

Sivasspor’umuzun başarılı futbolcuları Uğur Kavuk ve Sedat Bayrak Sipas Tv’ye yaptığı açıklamalarda Beşiktaş maçında taraftarının desteğiyle de galip gelmek istediğimizi söyledi.

 

Uğur Kavuk: 
Lige verilen arayı iyi değerlendirerek, iyi çalıştığımızı ve seyircimizin desteği ile çıkışımızı sürdürmek istediğimizi söyleyen Uğur Kavuk: “Sivasspor’u en iyi yerlere getireceğiz. Taraftarımızın desteğiyle Beşiktaş maçından galibiyetle ayrılacağız. Tokatspor ile bir hazırlık maçı yaptık. Çalışmalarımız iyi gidiyor, iyi şekilde hazırlanıyoruz. Kendi aramızda toplantılarda yaptık. İnşallah hafta sonu seyircimizin desteği ile beraber çıkışımız Beşiktaş maçında da devam ettirmek istiyoruz.” dedi.
 
Sedat Bayrak:
Son dört maçın üçünü galibiyetle tamamladığımızı lige verilen aranın iyi gelip gelmeyeceğini göreceğimizi söyleyen Sedat Bayrak: “İkinci yarıda iç sahada sadece Trabzonspor’a yenildik. İç sahada oynayacağımız beş maçı da kazanmak istiyoruz. Taraftarlar her maça zaten geliyor desteklerini esirgemiyorlar. Biz de elimizden gelen her şeyi yapıcağız. Milli maç arası bize iyimi geldi kötümü geldi, Beşiktaş maçında belli olacak. Son haftalarda takım olarak iyi bir çıkışımız iyi bir performans yüksekliği vardı. Milli maç arası genel olarak tüm takımlara iyi geliyor. İnşallah bize tersi olmaz bizi tek korkutan şey bu. Milli takımdaki 3-4 arkadaşımız hariç tüm takım olarak iyi bir çalışma yaptık. İç sahada 3 mağlubiyet aldık şimdiye kadar kötü giden kötü bir sezon geçirmemize rağmen iç sahada iyiyiz Beşiktaş maçından galibiyetle ayrılacağız. İçerdeki 5 maçımızı da kazanarak taraftarımızı mutlu edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Haber Galerisi

Image #326
RECEP_YUKSEL 04/01/2011 896