O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Sedat: Galibiyetin Farklı Skorla Gelmesi Bizi Mutlu Etti

Sedat: Galibiyetin Farklı Skorla Gelmesi Bizi Mutlu Etti
Sedat: Galibiyetin Farklý Skorla Gelmesi Bizi Mutlu Etti

Sivasspor’umuzun Bucaspor’u 4-0 yendiği karşılaşmanın ardından açıklamada bulunan Sedat Bayrak hak ettiğimiz bir galibiyet elde ettiğimizi söyledi.

Bucaspor’un on kişi kalması iyi değerlendirdiğimizi söyleyen Sedat: “Bugün herkes elinden geleni yaptı. Bucaspor on kişi kalınca daha çok üstümüze gelmeye başladı. Biz onlardan bir puan öndeydik. Neticesinde biz bulduğumuz pozisyonları değerlendirdik. Rakibinde on kişi kalması bizim işimize geldi buradan rahat bir skorla dönmüş olduk. Biz ikinci yarıya başladığımız beri iyi futbol oynuyoruz. Kaybettiğimiz maçlarda bile son dakikalarda gol yedik. Kendi bireysel hatalarımızdan oldu yediğiz goller. İçerdeki maçlarımızı kazanıyorduk. Dışarıdaki maçları kazanamıyorduk. Bu galibiyet bizim deplasmandaki ilk galibiyetimiz oldu. Galibiyetin böyle farklı bir skorda gelmesi bizi çok mutlu etti. Bu futbolumuzu sezon sonuna kadar devam ettirmek istiyoruz.” dedi.


Haber Galerisi

Image #316
RECEP_YUKSEL 03/21/2011 927