O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Böyle Sivaslilarda var!

Böyle Sivaslilarda var!
Böyle Sivaslilarda var!

Kimi Sivaslı(!) şehir merkezinden kalkıp maça gelmezken, kimiside binlerce kilomtere yolu kat edip maça geliyor.
Sivasspor’u Denizli maçında yalnız bırakmak istemeyen bir grup Sivaslı genç,İstanbul’dan bu maç için geldiklerini söylediler.
İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği Komite Başkanı Recep Yüksel ve Mustafa Parlak, her zaman Sivasspor’un yanında olduklarını göstermek için maça geldiklerini söylediler.

Komite Başkanı Yüksel “Biz Sivasspor’a destek için bu kış günü ta İstanbul’dan kalkıp gelirken, İstanbul’da oturan Sivaslılar  maalesef İstanbul’daki maçlarına bile gelmiyor. Buradan isim vermek istemiyorum. Sivaslı olan bir Belediye Başkanı bize “ Ya gidip ne yapacaksınız,zaten takımın durumu iye değil” gibi açıklama yaptı. İstanbul’da milyonlarca Sivaslı’nın varlığından söz ediliyor ama gerçekten Sivas sevdalısı kaç kişi var buna bakmak gerekir” diyerek, İstanbul’daki Sivaslılara sitem etti.


Kaynak: Hürdoğan
58zarali 03/19/2010 1,037 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %