O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Musa ve Yasin iddialı konuştu..

	Musa ve Yasin iddialı konuştu..
Musa ve Yasin iddialý konuştu..

Sivassporlu futbolcular Musa Aydın ve Yasin Çakmak, Denizlispor galibiyeti sonrası iddialı konuştular..

Gol attığı için ayrıca mutluluk yaşadığını ifade eden Musa Aydın, evden çıkarken kızı Ceylin'in ''İnşallah bu maçta gol atarsın babacığım'' dediğini belirterek, ''Golümü kızıma ve eşime armağan ediyorum. Bizim için önemli bir galibiyat aldık. Denizlispor açısından da kümede kalma mücadelesinde bir umut maçıydı. Maç stresli geçti. Fakat galip gelmesini bildik. İkinci yarıdaki ilk galibiyetimizi aldık. İnşallah üst üste galibiyetler alıp alt sıralardan uzaklaşmak istiyoruz'' diye konuştu.

Yasin Çakmak ise özverili bir şekilde futbol oynadıklarını ve mutlak kazanmaları gereken bir maçtan iyi mücadele edip galip ayrıldıklarını söyledi.

Taraftarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Yasin, ''Bizi böyle desteklesinler, bundan sonraki maçlarda da elimizden gelenin en iyisini yapıp, terimizin son damlasına kadar sahada mücadele edip, bu takımı bu sene ligde bırakacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın'' dedi.kaynek: ajansspor

58zarali 03/19/2010 1,038 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %