O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Sivas'ın Yıldız'ı konuşuyor

Sivas'ın Yıldız'ı konuşuyor
Sivas'ýn Yýldýz'ý konuşuyor

Yaklaşık 8 aylık bir sakatlık döneminin ardından geçen hafta sahalara dönen Mehmet Yıldız, Denizlispor'u devirip çıkışa geçeceklerini söyledi. Tecrübeli golcü, “Taraftar bize güvensin” dedi.

Fenerbahçe’ye geçen hafta taraftarı önünde 5-1’lik skorla yenilen Sivasspor, Denizli’yi devirip çıkışa geçmek istiyor. Süper Lig’in ikinci yarısında oynadığı iki maçı da kazanamayan ve düşme potasından bir türlü kurtulamayan Kırmızı-Beyazlılar’da, Mehmet Yıldız taraftara ve camiaya umut saçtı. Artık çıkışa geçeceklerini belirten tecrübeli golcü, “Uzun bir sakatlık döneminin ardından, geçen hafta golle döndüm. Ancak Fenerbahçe karşısında şanssız bir yenilgi aldık. Denizlispor maçı farklı olacak” dedi.

‘En fazla biz üzülüyoruz’
Taraftarın eskisi gibi takıma güvenmediğini belirten yıldız futbolcu, sözlerini şöyle tamamladı: “Sivasspor taraftarı her zaman takımının arkasında olmalıdır. Yenildiğimizde onlardan çok daha fazla üzülüyoruz. Ancak bize güvensinler. Ligi layık olduğumuz konumda bitireceğiz”

58zarali 03/19/2010 1,003 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %