O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

İSTDER Sınır Tanımıyor

İSTDER Sınır Tanımıyor
İSTDER Sýnýr Tanýmýyor

SİVAS YENİÜLKE SPOR SERVİSİ 
Sivasspor’un müsabakalarında hiç kuşkusuz 12. adam olarak belirlenen taraftarların desteği çok büyük. Taraftarlar derneği takımın başarılı olması için kar, yağmur, çamur demeden, hiçbir maddi katkı beklemeksizin  takımlarının yanında yer alıyor ve başarısına ortak oluyorlar. İşte bunlardan birisi de İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği.
Sivasspor ve üçüncü lig temsilcisi 4 Eylül Belediyespor’un İstanbul’a yakın şehirlerde yaptığı müsabakalarda yerini alıyor ve takıma destek veriyor.
Kısa adı İSTDER olan İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneğini Recep Yüksel başkanlığında tüm yöneticilerini ve taraftarlar topluluğunu kutluyor ve takıma destekte başarılar diliyoruz.

 
SİVAS İÇİN HER YERDEYİZ 
Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Sivasspor’un yanı sıra üçüncü lig 2. grupta mücadele eden 4 Eylül Belediyespor’u  desteklemek için  yollarda olduklarını  dile getiren İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Recep Yüksel “ Bizim  hiçbir yerden, hiçbir kişiden beklentimiz yoktur. Bizim tek bir amacımız vardır, o da takımlarımızın başarılı olması. Sivasspor ve 4 Eylül Belediyespor’u deplasmanlarda desteklemeye onların başarılarına ortak olmaya devam edeceğiz. Sivassporumuz için herkesi desteğe bekliyoruz.Bir Sivas birde Sivassporumuz var.İkiside bizim için önemli.Sivaslıyıyım diyen herkes Sivasspor’un etrafında birleşmeli ve ona destek vermeli “dedi


ÇAÐLAYAN’A TEŞEKKÜR
Öte yandan İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği başkan ve yöneticileri Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü ve SRT Spor Programı yorumcusu Kemal Çağlayan’a teşekkür ettiler.

İSTDER yöneticileri “Tüm deplasmanlara karşılık beklemeksizin gidiyoruz. (İSTDER)΄ olarak yaptıklarımızın gittiğimiz maçlarda orda olmamızın bir kelimeyle bile lanse dilmesi bizi mutlu eder bunu söylüyoruz bu güne kadar gittiğimiz deplasmanları saysak bitmez İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği (İSTDER)΄ olarak sadece adımız anılmasını yani bu dernek karşılıksız ceplerinden para vererek deplasmana taraftar götürmeye çalıştığımız bilsinler yeter onun için ki buradan SRT’ye ve Kemal Çağlayan abimize teşekkür ediyoruz.”dediler.Haber Galerisi

Image #286
RECEP_YUKSEL 02/17/2011 1,341