O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Rıza Çalımbay: Çok Basit Goller Yedik

Rıza Çalımbay: Çok Basit Goller Yedik
Rýza Çalýmbay: Çok Basit Goller Yedik

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Trabzonspor'a 3-2 mağlup olduğumuz karşılaşmanın ardından basit goller yediğimizi söyledi.

Her şeyden önce maça puan ve puanlar için çıktık. Bunu yapmak için mücadele etmekse bunu da yaptık. Yediğimiz çok basit goller var. Bana göre bir amatör takımın yemeyeceği tarzda iki gol yedik. Santra yapılırken kontrataktan gol yememiz çok basit. Haftalardır çok basit goller yiyoruz. Bunlar üzerinde çalıştığımız konular. İnanılmaz mücadele ediyor arkadaşlarım ama iyi oyun artık beni tatmin etmiyor. Çünkü lig git gide kısalıyor. Daha önemli maçlar oynuyoruz. Lig bitiyor. Telafisi olamayan maçlar oynuyoruz. Bu maç 3 ihtimalli bir maçtı. Türkiye liginin lideri ile oynuyoruz. Yinede bu maçtan böyle goller yemeden puan yada puanlarla oynuyor olmamız lazımdı. Böyle basit goller yemeye devam ettiğimiz sürece kötü günler yaşamamız normal. Takımın mücadelesinden memnunum ama beni üzen yediğimiz basit goller, bireysel yapılan hatalar. Mağlubiyetten çok yediğimiz gollere üzüldüm. Hem Bursa maçında hem bu maçta tek üzüldüğüm konu bu oldu.


Haber Galerisi

Image #283
RECEP_YUKSEL 02/12/2011 1,869