O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Korcan ve Ziya Milli Formayı Giydi

Korcan ve Ziya Milli Formayı Giydi
Korcan ve Ziya Milli Formayý Giydi

A2 Milli Takımımız özel maçta ikinci kez karşılaştığı Belarus'u 1-0 mağlup etti. Futbolcularımız Korcan ve Ziya bu maçta forma şansı buldu.

Bu karşılaşmada kalecimiz Korcan Çelikay 90 dakika başarılı bir şekilde forma giyerken, diğer
milli futbolcumuz Ziya Erdal ise 59. dakikada oyuna dahil oldu. Mardan Stadı'nın 2 nolu sahasında oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın golünü 62. dakikada Tevfik Köse kaydetti.

Millilerimiz, Belarus ile dün oynanan ilk karşılaşmayı Saffet Gurur Yazar ve Murat Duruer'in golleri ile 2-0 kazanmıştı.

Stat: Mardan Stadı 2 Nolu Saha

Hakemler
: Kuddusi Müftüoğlu, Serdar Akçer, Barış Akdemir, Onur Bostanlıoğlu.


Türkiye
: Korcan Çelikay, Serkan Şahin (Dk. 74 Cenk Alkılıç, Hasan Ali Kaldırım (Dk. 59 Ziya Erdal), Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Abdullah Durak, Aydın Yılmaz (Dk. 74 Kemal Tokak), Aykut Akg)ün, Tevfik Köse, Murat Ceylan, Ferhat Kiraz (Dk. 69 Turgut Doğan Şahin).  


Belarus:
Artsiom Hamelka (Dk. 46 Dzmitry Huschanko), Mikita Bukatkin, Aliaksei Kazlov (Dk. 69 Mikhail Hardzeichuk), Dzmitry Rekinsh, Evgenis Savostsyanov (Dk. 46 Artsidm Rakhmanav), Dzianis Obrazav (Dk. 74 Yury Astravkm), Vitali Gaidychuk (Dk. 46 Aliaksandr Talkanitsa), Siarhei Matveichuk, Ihar Karpovich, Evgeniy Khvashlhynski (Dk. 57 Nikalai Zenko), Dzianis Paliakov.


Sarı Kartlar
: Dk. 22 Aykut Demir, Dk. 32 Serkan Şahin (Türkiye), Dk. 22 Siarhei Matveichuk, Dk. 31 Dzianis Obrazav (Belarus)


Gol
: Dk. 62 Tevfik Köse (Türkiye)


Haber Galerisi

Image #275
RECEP_YUKSEL 02/09/2011 1,021