O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Sivasspor'umuzda Trabzonspor hazıkları devam ediyor

Sivasspor'umuzda Trabzonspor hazıkları devam ediyor
Sivasspor'umuzda Trabzonspor hazýklarý devam ediyor

Spor Toto Süper Lig’de bu hafta lider Trabzonspor’u konuk edecek olan Sivasspor'umuzda ,zorlu maçın hazırlıklarını sürdürüyor.
Geçen hafta Bursaspor deplasmanında iyi bir futbol sergilemesine karşın son dakikalarda yediği golle mağlup olan Sivasspor'umuz lider Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde tesislerde gerçekleştirilen çalışmaya sakat Abdurrahman, hasta olan Pedriel ve A2 Milli takım kadrosunda bulunan Korcan ile Ziya katılmadı.

Sakatlığı düzelen Ivanovs ise takımdan ayrı düz koşu yaptı. Koşunun ardından 5’e 2 ve çabukluk bölümlerinin yer aldığı antrenmanda futbolcuların bir hayli hırslı ve istekli oldukları görüldü. Son bölümde ise topla çalışmaya yer verildi. Çalışmayı Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Genel Koordinatörümüz Faruk Taşseten ve Basın Sözcüsümüz Fikret Ünsal da bir süre kenardan izledi.


Haber Galerisi

Image #272
RECEP_YUKSEL 02/09/2011 859