O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Çalımbay: ''Çok basit goller yedik''

Çalımbay: ''Çok basit goller yedik''
Çalýmbay: ''Çok basit goller yedik''

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Bursaspor karşısında oynadıkları oyunun karşılığını alamadıklarını belirtirken, çok basit goller yediklerini söyledi..

 
"Oyun olarak zaman zaman iyi şeyler yaptık ama çok basit goller yedik. Hele ikinci gol inanılacak gibi değil. Bursaspor, çok iyi bir takım, oturmuş bir kadrosu var. Biz yeni bir takım olmamıza rağmen her türlü mücadeleyi verdik, pozisyonlarda kazandık ama değerlendiremedik. Oynadığımız oyunun karşılığı bu olmamalıydı. Deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa oynadık. Oyunu çirkinleştiren bir takım değiliz. Puan ve puanlara ihtiyacımız var. Bunlara yaklaşıyoruz, pozisyonları buluyoruz ama değerlendiremiyoruz." 

 


BASIN TOPLANTISI

 

 Çalımbay, basın toplantısında ise puan veya puanlar almak için geldikleri Bursa'da rakipleri karşısında iyi mücadele etmelerine karşın bunu skora yansıtamadıklarını söyledi. 

 
Bursaspor'un güçlü bir kadroya sahip olduğunu, ara transfer döneminde dünyaca ünlü futbolcuları kadrosuna kattığını dile getiren Çalımbay, ''Bugün iyi oynadık. Zaman zaman iyi şeyler yaptık ve deplasman takımı gibi oynamadık. Oynadığımız oyun iyi, ama yediğimiz goller kötüydü. Böyle kötü goller yerseniz yenilgiyi de hak edersiniz. Bundan sonraki maçlarda hem oyun hem skor olarak daha iyi şeyler yapmalıyız'' diye konuştu. 


Çalımbay, bir gazetecinin, ''Takımın golcü sıkıntısı mı var'' sorusuna, ''Son 4 maça bakarsanız Fenerbahçe, Galatasaray, Bursaspor ve Antalyaspor ile maçlar oynadık. Bunların 3'ünü kazanabilirdik. Yeni transfer ettiğimiz oyuncular uyum sürecini aşamadı'' yanıtını verdi. 


Haber Galerisi

Image #270
58zarali 02/05/2011 857