O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Michael Eneramo: Çok Profesyonel Bir Takıma Geldim

Michael Eneramo: Çok Profesyonel Bir Takıma Geldim
Michael Eneramo: Çok Profesyonel Bir Takýma Geldim

Sivasspor'umuzun yeni transferi Michael Eneramo Sivasspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, başarısını Sivasspor'da da sürdürmek istediğini söyledi.

Sivasspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen golü futbolcumuz Eneramo: "Bu transfer benim için çok iyi bir transfer oldu. Burada olmaktan çok mutluyum. Çok profesyonel bir takıma geldim. Çok profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Umarım Tunus'ta gösterdiğim başarıyı burada da gösteririm." dedi.

Türkiye Ligi'nin iyi bir lig olduğunu söyleyen Eneramo: Türk futbolunda daha önce oynayan Amokachi, Uche, Yobo, Ayzek Promise, Okocha gibi bir çok futbolcu oynadı Türkiye'de. Bunları biliyorum ve takip etmiştim. Türk futbolu gerçekten kaliteli, mücadeleci, sert bir lig." dedi.

Özelliklerine de değinen Eneramo: "Ben bilindiği gibi forvet oyuncusuyum. Gol atan bir oyuncuyum. Kritik dakikalarda gollerim daha fazla oluyor. Sivasspor'da da bunları yapmaya devam edeceğim. Şu an iyi bir durumda değil takımımız malesef. Takımımız iyi çalışıyor. Ben de elimden geleni yapıp, Sivasspor'u hak ettiği yerlere  getireceğiz." ifadesini kullandı.

Haber Galerisi

Image #255
RECEP_YUKSEL 01/21/2011 1,338