O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Çalımbay: Üç İhtimalli Maç Oynayacağız

Çalımbay: Üç İhtimalli Maç Oynayacağız
Çalýmbay: Üç İhtimalli Maç Oynayacağýz

Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay hafta sonu Galatasaray maçının önemine değinerek üç ihtimalli bir maç oynacağız dedi.

Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay takımımızın son durumundan memnun olduğunu belirterek, takımımıza katılan yeni transferlerimizi değerlendirerek şunları söyledi: "Takımımız gayet iyi bir durumda. Bazı sakat oyuncularımız var. Yeni transferlerimiz var. Antalya kampından sonra İstanbul'a geldik. çalışmalarımızı burada sürdürüyoruz. Fenerbahçe Kulübü'ne de çok teşekkür ediyoruz. Sahalarını bizlere açtılar. Bütün amacımız bulunduğumuz konumdan bir an önce yukarıya çıkmak. 10 futbolcu ile yollarımızı ayırdık yerlerine 6 oyuncu aldık. Kadromuzu 28'den 24'e indirdik. Yaş ortalamasını düşürmeye çalıştık. Bunu yapmamızın amacı gelecek seneyi de düşünmek. Tabi gelecek seniyi düşünmemiz için bu seneyi atlatmamız lazım. Şu an konumumuz iyi değil. Aldığımız oyuncular iyi oyuncular. Uyum sürecini atlatarak özlenen Sivasspor'u getirmek istiyoruz. 17 tane telafisi olmayan maç oynayacağız. Transferlerden çok memnunuz. Yönetimimiz gerçekten çok büyük iş başardı. Kadromuza dahil ettiğimiz oyuncular hepsi daha önce izlendi, takip edildi ve hepsi de kendi takımlarında banko oynayan oyuncular. Devre arası transfer yapmak biraz risktir. Banko oynayan oyuncu almak pahalıdır, oynamayan oyuncu almak da risktir. Biz seyretmediğimiz oyuncu almadık." dedi.

Çalımbay, Galatasaray maçının üç ihtimalli bir maç olduğunu söylerek: "Galatasaray iyi bir takım, iyi bir kadroya sahip. İlk maç TT Arena'da oynanacak. Bizim için de onlar için de çok önemli bir maç olacak. Bu karşılaşmada üç ihtimalli bir maç oynayacağız." dedi.Haber Galerisi

Image #254
RECEP_YUKSEL 01/21/2011 897