O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Kavuk: Ligi Zorlanmadan Bitiririz

Kavuk: Ligi Zorlanmadan Bitiririz
Kavuk: Ligi Zorlanmadan Bitiririz

Sivasspor’umuzun tecrübeli futbolcusu Uğur Kavuk, yeni gelen transferler beklenen katkıyı yaparsa ligi zorlanmadan üst sıralarda bitireceğimizi söyledi.

Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay’ın kadrodaki tüm oyuncuların hazır bulunmasını istediği için herkese şans verdiğini söyleyen Uğur, “Rıza Hoca sadece 11 kişiye bağlı bir hoca değil, tüm takımın hazır olmasını istiyor ve hazır olan herkese şans veriyor. Takımımıza gelen transferlerde beklenen katkıyı yaparsa ligi zorlanmadan bitiririz. Ancak çok zorlu bir maç takvimimiz bulunuyor. Önce Galatasaray, sonra Antalyaspor, Bursaspor ve Trabzonspor ile oynayacağız. Bu maçlardan alacağımız puanlar çok önemli” dedi.

İkinci yarının ilk maçında karşılaşacağımız Galatasaray maçına değinen Uğur, "Son derece zor bir maç olacak. İki takım için de bu maçın önemi büyük. Biz düşmemeye oynuyoruz, onlar da yeni stadındaki ilk maçı kazanmak için ellerinde geleni yapacaktır. Biz de elimizden geleni yapıp en kötü ihtimalle 1 puanla dönmek istiyoruz. Türk Telekom Arena'da oynanacak ilk maçı kazanmak bizim için de büyük bir keyif olur. Tek dileğimiz orada güzel bir mücadele olsun ve tarihe güzel bir not düşülsün" şeklinde konuştu.

 

Kaynak. www.sivasspor.org.tr


Haber Galerisi

Image #248
RECEP_YUKSEL 01/17/2011 815