O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Cihan Yılmaz: 3 Puan İçin Sahaya Çıkacağız

Cihan Yılmaz: 3 Puan İçin Sahaya Çıkacağız
Cihan Yýlmaz: 3 Puan İçin Sahaya Çýkacağýz

Antalya’daki çalışmaların son derece faydalı geçtiğini dile getiren Mehmet Nas, Şuan ki çalışmalarımız gerçekten iyi gidiyor. Güzel bir ortam var. Yeni gelen arkadaşlarımızla birlikte çok güzel takım havası oluştu. Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyor. İkinci yarı on yedi final maçımız var. Zor bir fikstür var biz bu sıkıntılı süreci kendi lehimize çevirip, ikinci yarı rahat bir şekilde bitirmek istiyoruz takım olarak” dedi.

 
Ligin ilk yarısındaki maçlarda son derece başarılı bir performans gösteren Erman Kılıç ise, “İkinci yarının ilk dört maçı bizim için çok önemli. Bu maçlarda üzerimize düşen görevi yerine getirip bir an önce içinde bulunduğumuz durumdan kurtulmak istiyoruz” dedi.
Kamp döneminin çok neşeli geçtiğini belirten Kılıç, “En büyük neşe kaynağımız da Kadir. Kadir konuşurken tercüman lazım dediğini anlamakta zorluk geçiyoruz tabi şu da var Türk, Türk’ü nasıl tercüme eder onu da bilmiyoruz. Kadir gurbetçi olduğu için Türkçe’yi çok iyi telaffuz edemiyor” şeklinde konuştu.
 
İlk yarının Sivasspor'umuz açısından son derece kötü geçtiğini belirten Cihan Yılmaz, “Son üç maçta kötü geçen ilk yarıyı iyi bitirdik. İkinci yarıya da iyi başlamak istiyoruz. Galatasaray’ı yenmiştik kendi sahamızda. Galatasaray’ın bazı sorunları var onlar da aman aman futbol oynamıyorlar. O yüzden bu konumda birim oraya gidip bir puan almak gibi bir düşüncemiz yok, yenmek için gideceğiz. Yenebileceğimize de inanıyorum. Kimseden çekinmiyoruz. Beşiktaş ile oynadığımız hazırlık maçında performansımız çok iyiyiydi. Mücadele anlamında çok iyiydik. Futbol olarak tabi üstüne koyabiliriz. Çok eleştirildik bu maçta sert oynadık diye. İnsanlar küçük takımların negatif yönlerini daha çabuk ortaya koyuyorlar. Sonuçta Beşiktaş’tan kimse sakatlanmadı, bizden oyuncular sakatlandı. Büyük takımlara karşı birazda sert oynamak gerekli. Takımımızın gidişatından memnunuz” dedi.


Haber Galerisi

Image #245
RECEP_YUKSEL 01/14/2011 933