O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Sivasspor'umuz 3 Yeni İsimle Anlaştı

Sivasspor'umuz 3 Yeni İsimle Anlaştı
Sivasspor'umuz 3 Yeni İsimle Anlaştý

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay’ın isteği doğrultusunda Jakub Navratil, Tomas Rada ve Kamil Grosicki ile anlaşma sağlayan kulübümüz bu 3 futbolcuyla her konuda anlaşmaya vardı.

Jakub Navratil, Tomas Rada ve Kamil Grosicki yapılacak sağlık kontrollerinin ardından resmi imza atacaklar.
Anlaşmaya varılan Tomas Rada ve Jakub Navratil saat 14:30’da, Kamil Grosicki ise 17:30’da Atatürk Havaalanı’nında genel menejerimiz Oray Baykal tarafından karşılanacaktır.
Jakub Navratil Kimdir?
Çek Cumhuriyeti’nin FC Viktoria Plzen takımından renklerimize bağladığımız 26 yaşındaki Jakub Navratil 1.93 boyunda ve stoper mevkiinde görev yapmaktadır.

Kamil Grosicki Kimdir?
Jagiellonia Bialystok takımından renklerimize bağladığımız 22 yaşında 1.77 boyunda olan Kamil Grosicki orta sahanın sağında görev yapmaktadır.

Tomas Rada Kimdir?
Çek Cumhuriyeti’nin FC Viktoria Plzen takımında transfer ettiğimiz Tomas Rada 27 yaşında, 1.88 boyunda ve defans mevkiinde görev yapmaktadır.  

Sandro da Silva Mendonça , Korcan Çelikay, Jakub Navratil, Kamil Grosicki ve Tomas Rada ile daha sonra belirtilecek bir tarihte imza töreni düzenlenecektir.


Haber Galerisi

Image #242
58zarali 01/09/2011 4,818