O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Sivasspor'umuzda 2. Etap Çalışmaları Başladı

Sivasspor'umuzda 2. Etap Çalışmaları Başladı
Sivasspor'umuzda 2. Etap Çalýşmalarý Başladý

Side Sueno Beach Otel’de toplanan Sivasspor’umuzda yerli futbolcularımızın ardından yabancı futbolcularımız da kampa katıldı. Golcü futbolcumüz Pedirel Suarez’in ise kampa bugün katılacak.
Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Genel Direktörlüğü tarafından düzenlenen UEFA Pro-Lisans Güncelleme kursları için Antalya Titanic Otel'de bulunan Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay, 5 Ocak’ta kampa katılacak.
İki gün boyunca günde üç antrenman yapacak Sivasspor’umuzda antrenmanlar saat 7, 11, 18’de gerçekleştirilecek.
Yardımcı antrenörümüz Bülent Albayrak eşliğinde gerçekleştirilen antrenmanlarda kımızı-beyazlı ekibimiz, ormanda 45 dakika kros çalışmaları yaptı.
Sivasspor'umuz, saat 11 ve 18 gerçekleştirilen antrenmanda ise kondisyon çalışmaları ile birlikte hazırlıklarını sürdürüyor.

Sabah gerçekleştirilen antrenmana bir grup taraftar davul-zurna eşliğinde takımımıza moral verdi.

Kulüp başkanımız Mecnun Otyakmaz da takımımızı kampta ziyaret etti.

Beşiktaş Maçı Gloria Otel’de
Öte yandan, 7 Ocak 2011 Cuma günü saat:18:30’da Sivasspor'umuz ile Beşiktaş arasında oynayacak hazırlık maçı Gloria Otel’in sahasında yapılacak.


Haber Galerisi

Image #231
RECEP_YUKSEL 01/03/2011 894