O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Fenerbahçe'den Puan Alacağız

Fenerbahçe'den Puan Alacağız
Fenerbahçe'den Puan Alacağýz

Sivasspor’umuzun başarılı orta saha oyuncusu Kadir Bekmezci kulübümüzün resmi internet sitemize yaptığı açıklamada ligin son haftasında karşılaşacağımız Fenerbahçe maçında puan almak istediğimizi söyledi.

“Son dakika golünü atmayı çok isterdim”

 

Konyaspor maçını takımımızın 10 kişi kalmasına rağmen devre arasında Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay’ın kendilerini çok iyi motive ettiğini söyleyen Kadir Bekmezci, “Maç sonunda 3 puanı alan tarafta biz olduk. Son dakikalarda çok önemli bir pozisyon yakaladım bu golü atmayı çok istedim. Belki biraz daha içeri girip plase ile vuruş yapsam gol olacaktı ama o an maçın stresi ile bir anda vurdum az farkla auta çıktı. Önemli olan 3 puandı bunu da başardığımız için çok mutluyuz” dedi.
 

 

“Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz”

 

Kadir Bekmezci, Son dört haftada büyük bir çıkış yakalaladığımızı ve iyi sonuçlar aldığımızı ifade ederek, “Deplasmanlarda iyi puanlar aldık. Biz iyi bir takımız. Puan durumundaki yerimizden biz de memnun değiliz. Artık bir çıkış yakaladık. Bu çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Rıza hocamız iyi bir insan, iyi bir teknik direktör. Takımımızda birlik ve beraberliği daha da kuvvetlendirdi. Bizi maçlara çok iyi motive ediyor. Bu hafta ligin son maçında Fenerbahçe ile karşılaşacağız. Deplasmanda karşılaşacağız zor bir maç olacak. Ama biz oradan puan alacağımız buna inanıyorum” şeklinde konuştu.
 

 

“Daha iyi yerlere geleceğiz”

 

Devre arasında Antalya’da kampa gireceğimizi belirten Kadir Bekmezci, “Antalya’da çok iyi bir hazırlık dönemi geçirip, son haftalardaki çıkışımızı ikinci yarıda da sürdürmek istiyoruz. İkinci yarı çok daha iyi yerlere geleceğimize, yavaş yavaş üst sıralara tırmanacağımıza inanıyorum. Bu sezon taraftarımızı çok üzdük. Ama taraftarlarımız şuan inansınlar ki biz onlardan çok daha fazla üzülüyoruz. Son haftalarda biraz olsun onların yüzünü güldürmeyi başardık. Onlar bizi iyi günde kötü günde her zaman desteklesinler. Konyaspor maçında çok güzel bir atmosfer yarattılar. Bizi iyi bir havaya soktular. Her zaman bize inansınlar her zaman yanımızda olsunlar bizi desteklesinler” dedi.

 

 


Haber Galerisi

Image #221
RECEP_YUKSEL 12/17/2010 954