O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Öğrenciler Sivasspor'umuzu Ziyaret Etti

Öğrenciler Sivasspor'umuzu Ziyaret Etti
Öğrenciler Sivasspor'umuzu Ziyaret Etti

Sivas Emniyet Müdürlüğünce hayata geçirilen, Avrupa Birliği destekli "Suç ve Şiddetle Savaş Projesi" etkinliklerine katılan 20 lise öğrencisi, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileriyle birlikte Sivasspor'umuzu ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Ataş, Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Ufuk Akan ve polislerle birlikte takımımızın idman yaptığı sahaya gelen öğrenciler, Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ve futbolcularımızla görüştü. 

 

Grupta yer alan bir kız öğrenci, takım kaptanımız Mehmet Yıldız'a çiçek takdim etti. Kırmızı beyazlı ekiple hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, ''Suç ve Şiddetle Savaş Projesinin'' tanıtım pankartını da objektiflere poz verirken futbolcularla birlikte açtı. 

Öğrenciler ve polisler, Konyaspor maçında Sivasspor'umuza başarı diledi. Kulüp başkanımız Mecnun Otyakmaz, öğrencilerin hafta sonu oynanacak Konyaspor maçını izleyebilmeleri için Emniyet Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Ataş'a maraton tribününden ayrılan biletleri verdi. 

Öğrencilerden takımı coşkulu bir şekilde desteklemelerini, maç için özel besteler yapmalarını ve tribünleri coşturmalarını isteyen Otyakmaz, ziyaretten dolayı emniyet yetkililerine ve öğrencilere teşekkür etti. 

Bu arada havanın rüzgarlı olması nedeniyle idman, etrafı sac tabakalarla çevrili sahada gerçekleştirildi. İdmanda, futbolcuların neşeli oldukları gözlendi.


Kaynak: Sivasspor.org.tr 


Haber Galerisi

Image #215
RECEP_YUKSEL 12/11/2010 906