O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

"Uzun yada hızlı golcü alacağız"

"Uzun yada hızlı golcü alacağız"
"Uzun yada hýzlý golcü alacağýz"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay,Konya maçı öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Konya maçının zor geçeceğinin altını çizen Çalımbay "Konyaspor iyi kapanan bir takım,dolayısıylada bizim için zor bir maç olacağını düşünüyorum. Ancak taraftarlarımız desteği,oyuncularımında gayretiyle inşallah bu önemli maçı kazanacağız,buna yürekten inanıyorum"dedi.
Transferler konusundada bilgi veren Çalımbay" şu anda transferi değil,önümüzdeki Konya maçını düşünüyoruz. Zamanı geldiğinde tabiki transfer yapılacak. Biz öncelikle forvete,hava topunda etkili bir golcü veya çok hızlı bir futbolcu alma yollarına bakıyoruz. Yardımcılarım yurt dışında futbolcu izleyip bu konuda yönetime rapor veriyor,kimse merak etmesin gereken yapılacaktır. Ancak şuda unutulmamalı,devre arası transferi her zaman risklidir,çok dikkatli olmak zorundayız"şeklinde konuştu.

Bilica'nın transferiyle ilgili bir soruya ise Rıza Çalımbay şu cevabı verdi. "Bilica'ya kapımız sonuna kadar açık,Bilica çok önemli bir futbolcu,geçmişte Sivasspor'da yaptıkları ortada,verirlerse seve seve alırız"

Kaynak:hurdogan.com

 


Haber Galerisi

Image #213
RECEP_YUKSEL 12/10/2010 785