O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Lucien Aubey Sivasspor'da

	Lucien Aubey Sivasspor'da
Lucien Aubey Sivasspor'da

Muhsin Ertuğral yönetiminde gerçekleşen idmanda, yeni transfer Lucien Aubey de yer aldı. Fransa Ligi takımlarından Rennes ten transfer edilen, 26 yaşındaki stoper Lucien Aubey, idmanda ilgi odağı oldu. Aubey, güçlü fiziği ile dikkati çekti.

Aubey in, idmanda Fransız forvet Yannick Kamanan ve yeni transferlerden Tunuslu orta saha oyuncusu Nabil Taider ile sıcak diyalog kurduğu görüldü.

Yeni transferlerden Güney Afrikalı orta saha oyuncusu Elrio Van Heerden in ise Nijeryalı gole dönük orta saha oyuncusu Akeem Agbetu ile idmanda sık sık görüşerek takım hakkında bilgi aldığı gözlendi.

Katar ın Al Arabi takımından transfer edilen Malili orta saha oyuncusu Souleymane Keita nın ise yarın Katar dan Sivas a gelmesinin beklendiği kaydedildi.

İzmirspor dan kadroya dahil edilen 23 yaşındaki genç forvet oyuncusu Ahmet Aras da takımla birlikte çalıştı.Kaynak: Sivasspor.com.tr

58zarali 03/19/2010 1,010 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %