O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Konyaspor Hazırlıkları Devam Ediyor

Konyaspor Hazırlıkları Devam Ediyor
Konyaspor Hazýrlýklarý Devam Ediyor

Spor Toto Süper Lig 15. hafta maçında Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda Konyaspor ile karşılaşacak Sivasspor’umuzda hazırlıklar devam ediyor.

Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay yönetimindeki antrenmana izinli olan Ceyhun Eriş’in yanı sıra, tedavisi devam eden Abdurrahman Dereli ve Kamanan katılmadı. Hafif sakatlıkları bulunan Bruno Zita ve Akın Vardar düz koşunun ardından antrenmanı tamamlarken, Alişan Şeker takımdan ayrı çalıştı. 1.5 saat süren antrenman takım halinde ısınma hareketleri ile başladı. Isınma hareketlerinin ardından 5’e 2 çalışma ile devam eden antrenmanda 2 gruba ayrılan futbolcular istasyon çalışmaları ile antrenmanı sürdürdü. Çalışmaların son bölümünde ise yarı sahada çift kale maç yapan takımımız antrenmanı tamamladı. Sivasspor yarın sabah 11’de yapacağı antrenmanla Konyaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek. 


Haber Galerisi

Image #208
RECEP_YUKSEL 12/07/2010 791