O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Yiğidolar Geliyor

Yiğidolar Geliyor
Yiğidolar Geliyor

Sivasspor bugün topbaşı yapacak.
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da tamamlayan ve Ziraat Türkiye Kupasında Denizlispor ile deplasmanda yaptığı müsabakadan bir puanla dönen Sivasspor Pazar günü 4 Eylül Stadyumunda Giresunspor’u yenerek tur şansını yakalamak istiyor.

Teknik Direktör Muhsin Ertuğral gözetiminde bugün tesislerle bir araya gelecek Sivasspor’un yapacağı hazırlık çalışmalarına yeni transferlerde katılacak. Pazar günü 4 Eylül Stadyumunda Giresunspor’u konuk edecek olan Sivasspor bu müsabakayı kazanarak bir üst gruba çıkmanın hesaplarını yaparken, Teknik Direktör Muhsin Ertuğral kupadaki başarıyı lige yansıtmak istediklerini söyledi.

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ
İkinci yarı öncesinde görüşlerini dile getiren Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral,Sivasspor’un ikinci yarıda başarıdan başarıya koşacağını söyledi
Antalya kampında iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve Almanya Bundesliga 2. Lig takımlarından Obenhausenn ile oynadıkları müsabakada güçlerini ortaya koyduklarını dile getiren Ertuğral “Sivasspor ikinci yarıda bambaşka olacak. Futbolcularımın özgüvenleri yerine geldi. Kadroya dahil edilen yeni sporcularında takımda yerlerini almaları ile birlikte Sivasspor’un başarılı dönemi başlayacaktır” dedi
TARAFTARLARIMIZI STADYUMA DAVET EDİYORUZ
Pazar günü 4 Eylül Stadyumunda Giresunspor ile karşı karşıya geleceklerini ve bu müsabakayı kazanmak için sahaya çıkacaklarını da sözlerine ekleyen Ertuğral, “Takımın başarısına destek amacıyla tüm taraftarlarımızı stadyuma davet ediyoruz” dedi.


kaynak: yeni ülke
58zarali 03/19/2010 1,052 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %