O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Çalımbay: Böyle Bir Galibiyete İhtiyacımız Vardı

Çalımbay: Böyle Bir Galibiyete İhtiyacımız Vardı
Çalýmbay: Böyle Bir Galibiyete İhtiyacýmýz Vardý

Karabükspor'u 5-1 mağlup ettiğimiz karşılaşmanın ardından teknik direktörümüz Rıza Çalımbay'ın açıklamaları...

Camia olarak oyuncular olarak böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı. 4 lig maçı oynadık ve bunların 3'ünü çok iyi oynadık ama karşılığını alamadık. Bu maçta çok iyi oynadık ve sonucada yansıtarak önemli bir galibiyet aldık. Bu iş daha bitmedi. Yolumuz uzun ama bu oyun gösterdiki kendimize güvendiğimizde neler yapacağımızı gördük. Kalan 4 maçtan da en iyi şekilde oynayıp ilk yarıyı iyi bir yerde bitireceğiz. 3 maçımızı deplasmanda oynayacak olmamız bizi korkutmuyor. Çünkü artık iç saha dış saha yada şu veya bu takım ayrımı yok bizde.

Devre arası gerekli takviyeleri yapacağız. Sivasspor’un böyle bir galibiyete ihtiyacı vardı. Önümüzdeki maçlarda da bu oyunun üstüne koyarak ligi iyi yerde bitireceğiz.

Bundan sonraki 4 maçtan da en fazla puanı toplayarak ilk yarıyı bitirmek.  Pedriel daha önce oynamamış bu maçta 11 da başlattık. Tüm riskleri aldık. Ve hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Konumumuz iyi değil. Bugün oynadığımız mükemmel oyunun üzerine de koyarak ligi iyi yerde bitireceğiz.


Haber Galerisi

Image #188
RECEP_YUKSEL 11/21/2010 819