O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Bakkal: "Maçın öneminin bilincindeyiz"

Bakkal: "Maçın öneminin bilincindeyiz"
Bakkal: "Maçýn öneminin bilincindeyiz"
Bucaspor maçı hazırlıklarını, sağanak altında kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdüren Sivasspor'da,

teknik direktör Mesut Bakkal, idman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kavga ettikleri gerekçesiyle süresiz kadro dışı bırakılan Mehmet Yıldız ve Souleymane Keita'nun durumunun sorulması üzerine Bakkal, ''Şu anda maçımıza kilitlendik, o soruları kabul etmiyorum'' dedi.

Bucaspor maçının önemine değinen Bakkal, ''Önemli bir maç, almamız gereken bir maç. Hem oyuncularım hem ben, herkes bu maçın bilincinde. Olmazsa olmaz, kazanmamız

Her iki takımın da 6 puanda olduğunu, bu maçı kazandıkları takdirde biraz rahatlayacaklarını ifade eden Bakkal, bulundukları noktayı hak etmediklerini belirterek, ''Bu nokta, bizim noktamız değil. Ne emeğimize, ne çalışmamıza, ne de içerideki futbolcunun kalitesine, kulübün duruşuna yakışıyor. Biz de bunun bilincindeyiz, hiç kimse duyarsız değil. Benim oyuncularım da çok duyarlı, çok kişilikli, çok karakterli oyuncular. Zannederim Cuma günü Bucaspor maçında gerekli cevabı sahada vereceklerdir'' ifadelerini kullandı.

Galibiyet serisine başlamaları, beraberlik ve mağlubiyet serisine 'dur' demeleri gerektiğini kaydeden Bakkal, ''Hiç kimse tabi iyi oynadığımızı veya hakem hatalarından ortaya çıkan mağlubiyetleri konuşmuyor. Çünkü biz genel olarak, ben de en başta olmak üzere, tabelacıyız. Tabeladaki skora göre hareket eden bir yönümüz var. Onun için de bizim bu tabelaya galibiyeti yazdırmamız gerekiyor ki biraz daha moralimiz düzelsin, biraz daha camiaya neşe gelsin, biraz daha şevkimiz artsın. Bunun günündeyiz'' diye konuştu.

Taraftarı takıma destek vermeye çağıran Bakkal, ''Son 7-8 maçı, 10 maçı beklemeyelim, Sivasspor bir tane, Sivasspor takımı tek, herkes buradan gelip geçici, onun için gelin bu ilk 7-8 haftada bu takıma sarılalım'' dedi.

Bakkal, Sedat Bayrak'ın cezasının bittiğini, kaleci Sead Ramoviç'in sakatlığının ise sürdüğünü sözlerine ekledi.

gereken bir maç'' dedi. -ESNAF ODALARINDAN BAKLAVA VE ÇİÇEK-
Sivasspor, Bucaspor maçı hazırlıklarını sakatlıkları nedeniyle tedavi gören Hayrettin Yerlikaya ve Murat Sözgelmez ile süresiz kadro dışı bırakılan Mehmet Yıldız ve Keita'dan yoksun bir kadroyla sürdürdü. Keita'nın A2 takımıyla, Mehmet Yıldız'ın ise U-18 takımıyla idmanlara çıktığı belirtildi.


Diz çapraz bağlarında esneme olan Hayrettin'in 3 hafta sahalardan uzak kalacağı, tedavisi süren Murat'ın ise yakında takımla çalışmalara başlayacağı kaydedildi. Sivasspor'un Bucaspor karşısına, sakatlıkları süren Hayrettin ve Murat ile hak mahrumiyeti cezası bulunan Kamanan'dan yoksun bir kadroyla çıkacağı ifade edildi. Kamanan'ın cezasının Kasım ayının başında biteceği belirtildi.

İdmanı, yöneticiler Faruk Taşseten ve Harun Türkoğlu ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin yönetim kurulu üyeleri Hakan Demirgil, Harun Koç, Yasin Yaman ve Raif Aydın da izledi. Hakan Demirgil, birlik adına teknik direktör Mesut Bakkal'a çiçek takdim ederken, futbolculara da baklava ikram etti.
Haber Galerisi

Image #164
RECEP_YUKSEL 10/20/2010 701