O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Murat Sözgelmez taburcu oldu

Murat Sözgelmez taburcu oldu
Murat Sözgelmez taburcu oldu

Sivasspor'un Manisaspor ile oynadığı maçta omzuna aldığı darbe nedeniyle sakatlanarak Özel Sekiz Eylül Hastanesi'ne kaldırılan Murat Sözgelmez, taburcu oldu.

26 Eylül günü Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynanan karşılaşmada, omzuna aldığı darbe nedeniyle sakatlanan 25 yaşındaki Murat Sözgelmez, ambulansla Özel Sekiz Eylül Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Yapılan muayene ve tetkikler sonucu sağ omuzda akromiyaklavikuler çıkık saptanan Murat için ameliyat kararı verildi. Murat'a, bu tür çıkıklar için üretilmiş özel titanyumla ameliyatı gerçekleştirildi. Murat'ın 3 hafta sonra antrenmanlara çıkacak duruma gelmesi bekleniyor.

Başhekim Mustafa Gürcan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Manisaspor'un sağlık sorunlarına yardımcı olduğumuz gibi burada misafir ettiğimiz takım oyuncularının da müsabaka esnasında başlarına gelebilecek her hangi bir sakatlanmada yanlarındayız. Ortopedi uzmanımız Op. Dr. Engin Kandiya futbolcumuzun ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Futbolcu arkadaşımıza acil şifalar diliyorum" dedi.

Haber Galerisi

Image #154
Yigido 09/28/2010 932