O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Esat Karaberberoğlu'nu Kaybettik

Esat Karaberberoğlu'nu Kaybettik
Esat Karaberberoğlu'nu Kaybettik

Daha önce Sivasspor’da Bülent Uygun’un yardımcılığını yapan ve sonrasında Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü yücel İldiz’in yardımcılığına getirilen Esat Karaberberoğlu akşam gerçekleştirilen antrenmanın ardından antrenman sahasında koşu yaparken kalp krizi geçirerek yere yığıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından Yeni Çamlık Tesisleri’nin yanında bulunan Şirinevler Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Antrenör Karaberberoğlu 42 yaşında evli ve 1 kız çocuk babasıydı. Olayın duyulmasından sonra Kardemir Karabüksporlu yöneticiler ve futbolcular hastaneye akın ederken duygu dolu anlar yaşandı.

Bu arada bu acı olayın arkasından Karabükspor Yönetim Kurulu’nun yönetimin pazartesi günü Beşiktaş İnönü Stadı’nda oynanacak Kasımpaşa maçının ertelenmesi için Futbol Federasyonu’na başvurduğu öğrenildi.

İstder.com Ailesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, başka yakınları Karabükspor camiasi ve Sivasspor Camiamiz olmak üzere tüm futbol ailesine başsağlığı dileriz.

Haber Galerisi

Image #126
Yigido 09/11/2010 652