O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Yiğido Trabzon´a bileniyor

Yiğido Trabzon´a bileniyor
Yiğido Trabzon´a bileniyor

Sivasspor Pazartesi günü deplasmanda karşı karşıya geleceği Trabzonspor maçının hazırlıklarına başladı


Teknik Direktör Mesut Bakkal gözetiminde günde çift idman yaparak Trabzonpor müsabakasına hazırlanan Sivasspor, bu müsabakadan puan veya puanlarla dönmenin hesaplarını yapıyor.

Lige Galatasaray galibiyeti ile başlayan ve Antalyaspor deplasmanından bir puanla dönerek gücünü ortaya koyan ve kendi sahasında hakem kurbanı olarak Bursaspor’a yenilmekten kurtulamayan Sivasspor, Trabzonspor deplasman galibiyeti ile yara sarmak ve taraftarlarına bayram sevinci yaşatmak istiyor.

Trabzonspor müsabakası öncesinde görüşlerini dile getiren Teknik Direktör Mesut Bakkal “Bursaspor yenilgisini unuttuk. Cumhuriyet Kupasında da hatalarımızı bertaraf ettik. Pazartesi günü Avni Aker’den puan veya puanlarla dönmek istiyoruz” dedi.

Sivasspor Pazartesi günü karşı karşıya geleceği Trabzonspor karşılaşması için Cumartesi günü THY’nin tarifeli uçağı ile önce İstanbul’a oradan da Trabzon’a hareket edecek.

Kaynak: Yeniülke

Haber Galerisi

Image #120
Yigido 09/07/2010 760