O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Hiddink, Hamit'i tebrik etti!

Hiddink, Hamit'i tebrik etti!
Hiddink, Hamit'i tebrik etti!

Hiddink, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, zaman zaman konsantrasyon eksikliği yaşadıklarını ifade ederek, ''Ancak bu durumu düzeltmemiz gerekiyor. Takım olarak çok iyi bir başlangıç yapmak istiyorduk. Bunu da başardık. Rakibimize zor anlar yaşattık. özellikle Hamit'i tebrik ediyorum. Attığı gol dünya çapında bir goldü'' dedi.

Zeka ve deneyimin kendileri için önemli bir unsur olduğunu kaydeden Hiddink, şunları söyledi:

''Türk oyuncular, futbol oynamayı seviyorlar. Futbolun en önemli unsurları zeka ve deneyimdir. Yetenekli ve deneyimli oyunculardan oluşan bir takımız. Bugün rakibimiz dünyanın en iyi oyunlarından birini oynamadı, ancak disiplinli bir futbol oynadı. Biz onların karşısında iyi konsantre olduğumuz için maçı kazandık.''

Hiddink, bir gazetecinin Belçika maçıyla ilgili düşüncelerini sorması üzerine de şu yanıtı verdi:
''Kesinlikle rakibimizi ciddiye alacağız. Belçika takımında önemli liglerde oynayan oyuncular var. Gelecek Salı bizi zor bir rakip bekliyor ama 2 maçta hedefimiz olan 6 puana ulaşacağız.''

Toplantıya katılan futbolculardan Hamit Altıntop da bu tür turnuvalarda ilk maçların zor geçtiğini vurgulayarak, ''Hedefimize ulaştık. Şimdi 2. maçımıza konsantre oluyoruz'' dedi.

Öte yandan karşılaşma öncesi stada gelen A Milli Takım futbolcularını aramak isteyen güvenlik güçlerine teknik direktör Hiddink'in izin vermediği öğrenildi.


Haber Galerisi

Image #117
Yigido 09/03/2010 593