O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Sivasspor Bakal'la kaybetmiyor

Sivasspor Bakal'la kaybetmiyor
Sivasspor Bakal'la kaybetmiyor

Sivasspor'da geçtiğimiz sezon Muhsin Ertuğral'ın takımdan ayrılmasının ardından 27. haftadan itibaren teknik direktörlüğe getirilen Mesut Bakkal takımın başında çıktığı onuncu maçta da yenilmedi. 2009-2010 futbol sezonunda Sivasspor takımı başında çıktığı maçlarda Gaziantep, Galatasaray, Kayserispor, Beşiktaş, Kasımpaşa, Eskişehir ve Ankaragücü ile berabere kalırken ligden düşürülen Ankaraspor karşılaşmasında ise 3-0 hükmen galip sayılmıştı.


2010-2011 sezonunda ise ligin ilk haftası Galatasaray'ı 4 Eylül Stadı'nda 2-1'lik skorla mağlup eden Mesut Bakkal yönetimindeki Sivasspor son oynadığı Medical Park Antalyaspor maçında ise deplasmanda 1-1'lik skorla evine döndü. Mesut Bakkal Medical Park Antalyaspor maçının sonucunun ardından Sivasspor takımı başında çıktığı 10 lig maçından 8. beraberliğini aldı.


Haber Galerisi

Image #94
Yigido 08/22/2010 793