O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Sivasspor bugün gidiyor

Sivasspor bugün gidiyor
Sivasspor bugün gidiyor

Ligin ilk haftasında Galatasaray'ı yenerek büyük bir sükse yapan Sivasspor, 2.haftada yarın deplasmanda M.P Antalyaspor'la karşı karşıya gelecek.

Antalyaspor sahasının bakımda olması nedeniyle İl merkezine yaklaşık 30 dakikalık mesafede olan Madran stadında oynanacak olan maç için Sivasspor bugün yola çıkıyor.

Bugün saat 11.30'da THY'nin tarifeli uçağıyla önce İstanbul'a gidecek olan Sivasspor,daha sonra yine uçakla Antalya geçecek ve Madran otele yerleşecek.

Sivasspor'da hafif sakatlıkları bulunan Hayrettin ve Sedat Bayrak'ın iyileştiği ve yarınki maçta forma giyebiylecekleri ifade ediliyor.
Kırmızı-beyazlı takımın,Galatasaray'la oynadığ ımaçı izledikten sonra,dünde Antalyaspor'un 4-0 yenildiği Fenerbahçe maçını izlediğide belirtildi.

Sivasspor Antalyaspor maçı  sonrasında,anlaşma yaptığı özel hava yolu şerketiyle direkt olarak Sivas'a gelecek.

Haber Galerisi

Image #90
Yigido 08/20/2010 960